دانلود کاستوم ریکاوری TWRP مخصوص گوشی سامسونگ گلکسی J5 مدل SM-J500F نسخه 3.5.0

Samsung Galaxy J5 4G SM-J500F

خرید فایل و دانلود

حجم فایل : 23.9 مگابایت
50,000 ریال – خرید

فایل کاستوم ریکاوری فوق بر روی گوشی های سامسونگ گلکسی J5 4G مدل SM-J500F قابل نصب و استفاده می باشد . پکیج ارائه شده شامل فایل کاستوم ریکاری TWRP با دو فرمت فایل IMG و TAR می باشد .
برای نصب فایل های TAR ، می توانید از نرم افزار رایگان اودین سامسونگ ( Samsung Odin ) و یا سایر باکس ، دانگل و یا نرم افزار هایی که از این نوع فایل گوشی های سامسونگ پشتیبانی می کنند ، استفاده نمایید . همچنین جهت نصب فایل های با فرمت IMG از دستورات و محیط خط فرمان فست بوت ( Fastboot Commands ) و روش های تخصصی دیگر اقدام نمایید .

فایل های مربوط به هر دستگاه ، بسته به برند و نوع پردازنده دستگاه به انواع مختلفی با فرمت های گوناگون تقسیم بندی می شوند که هر نوع فایل از یک یا چند روش متفاوت قابل نصب ( رایت ) بر روی دستگاه می باشد .

جهت مشاهده و دانلود رایگان و ویژه رام سایر نسخه های اندروید ( سایر بیلد نامبر ها ) و سایر فایل های تعمیراتی موجود ( مانند کاستوم ریکاوری ، فایل روت و ... ) مربوط به این مدل دستگاه به صفحه رسمی آن در پرشین رام مراجعه نمایید . برای رفتن مستقیم به صفحه رسمی و آرشیو فایل های این مدل بر روی آیکون ( P ) کنار این نوشته و یا تصویر مربوط به دستگاه کلیک کنید .

بازگشت به بالا