دانلود فایل ENG مودم سامسونگ گلکسی S3 Neo بیلد I9300IZCUANH2

Samsung Galaxy S3 Neo

خرید فایل و دانلود

حجم فایل : 20.91 مگابایت
20,000 ریال – خرید

فایل ENG Modem فوق بر روی گوشی های سامسونگ گلکسی S3 نئو مدل GT-I9300I قابل نصب و استفاده می باشد . پکیج ارائه شده شامل فایل انج مودم با فرمت فایل TAR.MD5 می باشد .

برای نصب فایل TAR.MD5 می توانید از نرم افزار رایگان اودین سامسونگ ( Samsung Odin ) و یا سایر باکس ، دانگل و یا نرم افزار هایی که از این نوع فایل گوشی های سامسونگ پشتیبانی می کنند ، استفاده نمایید .

در صورتی که هنگام رایت این فایل با اخطار MD5 مواجه شدید ، با کلیک راست بر روی اسم فایل و تغییر نام ( Rename ) فایل و حذف .MD5 از انتهای اسم و پسوند فایل ، آن را به I9300IZCUANH2_ENG_MODEM.tar تبدیل کرده و مجددا اقدام به نصب فایل بر روی دستگاه نمایید .

فایل های مربوط به هر دستگاه ، بسته به برند و نوع پردازنده دستگاه به انواع مختلفی با فرمت های گوناگون تقسیم بندی می شوند که هر نوع فایل از یک یا چند روش متفاوت قابل نصب ( رایت ) بر روی دستگاه می باشد .

جهت مشاهده و دانلود رایگان و ویژه رام سایر نسخه های اندروید ( سایر بیلد نامبر ها ) و سایر فایل های تعمیراتی موجود ( مانند کاستوم ریکاوری ، فایل روت و ... ) مربوط به این مدل دستگاه به صفحه رسمی آن در پرشین رام مراجعه نمایید . برای رفتن مستقیم به صفحه رسمی و آرشیو فایل های این مدل بر روی آیکون ( P ) کنار این نوشته و یا تصویر مربوط به دستگاه کلیک کنید .

بازگشت به بالا