آموزش رفتن به حالت دانلودینگ گوشی‌‌‌های سامسونگ
برای وارد شدن به صفحه دانلود مد یا دانلودینگ گوشی و تبلت‌‌‌های سامسونگ روش‌‌‌های متعددی وجود دارد، برای آشنایی بیشتر با این متد‌ها در این مقاله با ما همراه باشید.
معمولا برای وارد شدن به صفحه دانلود مد، بایستی زمانی که گوشی خاموش است، دکمه‌های خاصی را به ‌صورت ترکیبی فشار دهید. در هر سری و مدل خاص، ترتیب فشردن دکمه ‌‌ها برای وارد شدن به دانلود مد متفاوت است که در این قسمت به تمامی‌آنها اشاره می‌کنیم:

کلید‌‌‌های ” افزایش صدا ” و ” کاهش صدا ” را همزمان نگه دارید و همزمان کابل USB که یک سر آن به رایانه متصل است را به گوشی وصل نمایید، پس از چند ثانیه با مشاهده صفحه Warning، با فشردن دکمه ” افزایش صدا ” گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ ( Downloading ) وارد می‌شود.
کلید‌‌‌های ” کاهش صدا ” و ” بیکسبی – Bixby ” را به همراه دکمه ” پاور ” همزمان نگه دارید، پس از چند ثانیه و مشاهده تغییر در صفحه نمایش، همه کلیدها را رها کنید، با مشاهده صفحه Warning، با فشردن دکمه ” افزایش صدا ” گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ ( Downloading ) وارد می‌شود.
کلید‌‌‌های ” کاهش صدا ” و ” هوم – Home ” را به همراه دکمه ” پاور ” همزمان نگه دارید، پس از چند ثانیه و با مشاهده صفحه Warning، همه کلیدها را رها کنید، با فشردن دکمه ” افزایش صدا ” گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ ( Downloading ) وارد می‌شود.
روش دیگر برای رفتن به حالت دانلودینگ در گوشی‌‌‌های جدید سامسونگ از طریق محیط ریکاوری می‌باشد. بدین صورت که بعد از ورود به محیط ریکاوری گوشی، گزینه Reboot to Bootloader را انتخاب کرده و با تایید آن گوشی به حالت دانلودینگ وارد می‌شود.
همچنین می‌توانید از نرم افزار مخصوص برای بردن گوشی‌‌‌های روشن سامسونگ به حالت دانلودینگ استفاده کنید که می‌توانید از قسمت زیر آن را دریافت کنید:
نام نرم افزارشماره ساختسیستم عاملرمز فایلتعداد دانلودحجم فایللینک دانلود
Samsung 300K Toolنداردمایکروسافت ویندوز - Microsoft Windowspersianrom.com0 بار0.00 کیلوبایتدانلود
راه دیگری که در مواقع اضطراری و خرابی دکمه‌ها، خاموشی دستگاه و … به کمک تعمیرکاران میاید استفاده از کابل دانلود مد یا JIG می‌باشد.
آموزش خارج شدن از حالت دانلودینگ گوشی‌‌‌های سامسونگ
برای خارج شدن از حالت دانلودینگ، کلیدهای ” افزایش صدا + پاور ” و یا کلیدهای ” کاهش صدا + پاور ” را برای حدود 10 ثانیه نگه داشته و به محض خاموش شدن صفحه، آنها را رها کنید.
دستگاه به حالت عادی برگشته و روشن می‌شود.

آموزش فلش و آپدیت گوشی‌‌‌های سامسونگ
ویرایش کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا