آموزش رفتن به حالت دانلودینگ گوشی های سامسونگ
برای وارد شدن به صفحه دانلود مد یا دانلودینگ گوشی و تبلت های سامسونگ روش های متعددی وجود دارد ، برای آشنایی بیشتر با این متد ها در این مقاله با ما همراه باشید .
معمولا برای وارد شدن به صفحه دانلود مد ، بایستی زمانی که گوشی خاموش است ، دکمه‌های خاصی را به ‌صورت ترکیبی فشار دهید .در هر سری و مدل خاص ، ترتیب فشردن دکمه ‌‌ها برای وارد شدن به دانلود مد متفاوت است که در این قسمت به تمامی آنها اشاره می کنیم :

کلید های ” افزایش صدا ” و ” کاهش صدا ” را همزمان نگه دارید و همزمان کابل USB که یک سر آن به رایانه متصل است را به گوشی وصل نمایید ، پس از چند ثانیه با مشاهده صفحه Warning ، با فشردن دکمه ” افزایش صدا ” گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ ( Downloading ) وارد می شود .
کلید های ” کاهش صدا ” و ” بیکسبی – Bixby ” را به همراه دکمه ” پاور ” همزمان نگه دارید ، پس از چند ثانیه و مشاهده تغییر در صفحه نمایش ، همه کلیدها را رها کنید ، با مشاهده صفحه Warning ، با فشردن دکمه ” افزایش صدا ” گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ ( Downloading ) وارد می شود .
کلید های ” کاهش صدا ” و ” هوم – Home ” را به همراه دکمه ” پاور ” همزمان نگه دارید ، پس از چند ثانیه و با مشاهده صفحه Warning ، همه کلیدها را رها کنید ، با فشردن دکمه ” افزایش صدا ” گوشی به حالت دانلود مد یا همان دانلودینگ ( Downloading ) وارد می شود .
روش دیگر برای رفتن به حالت دانلودینگ در گوشی های جدید سامسونگ از طریق محیط ریکاوری می باشد . بدین صورت که بعد از ورود به محیط ریکاوری گوشی ، گزینه Reboot to Bootloader را انتخاب کرده و با تایید آن گوشی به حالت دانلودینگ وارد می شود .
همچنین می توانید از نرم افزار مخصوص برای بردن گوشی های روشن سامسونگ به حالت دانلودینگ استفاده کنید که می توانید از قسمت زیر آن را دریافت کنید :
نام نرم افزارشماره ساختسیستم عاملرمز فایلتعداد دانلودحجم فایللینک دانلود
Samsung 300K Toolنداردمایکروسافت ویندوز - Microsoft Windowspersianrom.com0 بار0.00 کیلوبایتدانلود
راه دیگری که در مواقع اضطراری و خرابی دکمه ها ، خاموشی دستگاه و … به کمک تعمیرکاران میاید استفاده از کابل دانلود مد یا JIG می باشد .
آموزش خارج شدن از حالت دانلودینگ گوشی های سامسونگ
برای خارج شدن از حالت دانلودینگ ، کلیدهای ” افزایش صدا + پاور ” و یا کلیدهای ” کاهش صدا + پاور ” را برای حدود 10 ثانیه نگه داشته و به محض خاموش شدن صفحه ، آنها را رها کنید .
دستگاه به حالت عادی برگشته و روشن می شود .

آموزش فلش و آپدیت گوشی های سامسونگ