تبلیغات در پرشین رام

تبلیغات از قدیمی ترین شیوه های معرفی برند ، محصولات و خدمات به قسر وسعی از جامعه می باشد که در صورت انتخاب شیوه و جامعه مخاطب مناسب می تواند تا حد بسیار زیادی موجب شناخته شدن برند و در عین حال بازدهی و سود بالا برای تولید کننده و یا خدمات دهنده شود .

پرشین رام یکی از پرمخاطب ترین و بزرگترین وبسایت های ایرانی مرتبط با دنیای GSM ( تلفن همراه و تبلت ) و همچنین ارائه دهنده نرم افزار و فایل های دستگاه های کارتخوان ( پوز های فروشگاهی ) می باشد که روزانه میزبان تعداد بالایی از مراجعه کنندگان شامل طیف وسیعی از فروشندگان ، تعمیرکاران و کاربران عادی این دستگاه می باشد .

بدیهی است تبلیغات مرتبط با این محصولات در پرشین رام میتواند کمک شایانی به شناخته شدن برند ، محصولات و خدمات شما نماید که در زمانی کوتاهی میتوانید تاثیرات مثبت آن را احساس کنید .

همچنین ارائه سرویس تبلیغات بدون واسطه شرکت های تبلیغاتی از مزایای این نوع تبلیغات می باشد که از تمام جوانب به نفع طرفین قرارداد تبلیغاتی می باشد .

Advertising

انواع تبلیغات در پرشین رام

تبلیغات در پرشین رام در حال حاظر فقط به صورت جایگاه های اختصاصی بنر های مشتریان در مکان های ثابت و مشخص شده توسط طرفین قرارداد صورت می پذیرد .

با توجه به اختصاصی بودن تمامی سرور ها ، شبکه و انعطاف بالا و پویا بودن قالب وبسایت پرشین رام و عدم محدودیت در کدنویسی ، سایز و جایگاه نمایش بنرهای تبلیغاتی با توافق طرفین قرارداد قابل شخصی سازی و انتخاب بر اساس هر نوع پارامتر خاص می باشد .

همچنین در صورت مشاوره و توافق ، امکان ارائه سایر سرویس های تبلغاتی در مدل های متفاوت دیگر نیز میسر می باشد .

شرایط تبلیغات در پرشین رام

رعایت موازین قانونی در ارائه محصولات ، خدمات و محتوای تبلیغات از شرایط اصلی پذیرش تبلیغات در پرشین رام می باشد .

پرشین رام سعی در این دارد که در جهت احترام به حقوق کاربران خود ، از پذیرش و انتشار تبلیغات نامتعارف و گول زننده و دروغین تا حد زیادی جلوگیری نماید .

بدیهی است مرتبط بودن موضوعی تبلیغات با محتوای پرشین رام بازدهی تبلیغات را تا حد زیادی ارتقاء می بخشد .

تعرفه تبلیغات در پرشین رام

تعرفه تبلیغات در پرشین رام در حال حاظر به صورت توافقی بین طرفین و به نسبت سایز و جایگاه های قابل نمایش بنرهای تبلیغاتی مشتری در نظر گرفته می شود .

شروع تبلیغات در پرشین رام

برای مشاوره و شروع همکاری تبلیغاتی در پرشین رام ، می توانید از منوی کاربری و ارسال تیکت و یا ارتباط مستقیم با پشتیبان پرشین رام در پیامرسان محبوب واتساپ استفاده نمایید .